Hakkımızda
108
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-108,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-18.0.9,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

Hakkımızda

Tarihçe

1972 yılında İsmail Bakır ve Hurşit Atagün önderliğinde, “ en iyi hizmet ve kalite anlayışıyla müşterilerine dünya standartlarında” çözümler sunmak ilkesiyle yola çıkan Nuray Atagün ve Ort Rulman Sanayi, bu mirası 2013 yılından itibaren ATAGÜN REDÜKTÖR MOTOR A.Ş olarak devam ettirmektedir. Geçen 48 yıllık süreçte Elektrik motoru, Redüktör ve aktarım organları konusunda aranan tedarikçiler arasında ilk sıralarda yer almayı başarmıştır.
Ürün portföyümüzde GAMAK, EMTAŞ, MİKSAN, KEM-P, OLİ, ROYAL REDÜKTÖR, YILMAZ REDÜKTÖR, HİDESAN, SAYGIN KASTOR, BAHÇIVAN, HASSEL, ORS, FAG, SKF gibi alanında uzman firmalarının ürünleri yer almaktadır.
Firmamız, gelişen teknolojiyi takip etmeyi, kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyetini ilke edinmiştir. Sektörün önde gelen markaları ile işbirliği yaparak her geçen gün büyümeye ve ürün çeşitliliğini sürekli arttırmaya devam etmektedir.
Atagün Redüktör Motor A.Ş, kurulduğu günden bu yana güvenden asla ödün
vermeden, deneyimli uzman personeli ile siz değerli müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir.

Misyonumuz

Sektördeki deneyimimiz ve son dönem teknolojiye ait ürün ağımızla enerji kayıplarını azaltmak ve bizi tercih eden müşterilerimizin beklentilerine en hızlı ve en rekabetçi fiyatlarla cevap verebilmektir.

Vizyonumuz

Rekabetin çok yüksek olduğu, içinde bulunduğumuz sektörde, inovatif yaklaşımlarıyla sürekli gelişmek, sektörün standartlarını hep yukarıya çekmek ve sektörün en güçlü tedarikçilerinden biri olmaktır.